Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Ostalo » Cafe » Igrice » Pišemo priču...

Pišemo priču...

+4
the_Stefy
Ado '-.-
GRUMPY
Balotelli.
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pišemo priču... Empty Pišemo priču... Sub Jun 30, 2012 7:36 am

Balotelli.

Balotelli.
Members

Info: Svaki član piše priču tako što dopunjava zadnji post.
_________________________________________________________
Primer: Član 1: Jednom davno,pre mnogo godina,živeo je jedan...
Član 2 : ...veliki zmaj.Imao je veliki dvorac u kome je čuvao.....
__________________________________________________________
Počnimo!
Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo...

2Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Jun 30, 2012 10:06 am

GRUMPY

GRUMPY
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je...

3Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Jun 30, 2012 10:07 am

Balotelli.

Balotelli.
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana...

4Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Ned Jul 01, 2012 10:05 pm

Ado '-.-

Ado '-.-
Administrator

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli...

http://www.quick-d.com

5Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Pon Jul 02, 2012 2:29 am

the_Stefy

the_Stefy
Banned

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.

6Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Pon Jul 02, 2012 9:26 pm

Fila^^


Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo.

7Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Pon Jul 02, 2012 9:34 pm

the_Stefy

the_Stefy
Banned

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu.

8Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Uto Jul 03, 2012 3:10 am

GRUMPY

GRUMPY
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam..."

9Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Uto Jul 03, 2012 4:20 am

the_Stefy

the_Stefy
Banned

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..."

10Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Jul 07, 2012 7:03 am

Rouzi

Rouzi
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda

11Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Ned Jul 08, 2012 9:18 pm

the_Stefy

the_Stefy
Banned

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste.

12Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Čet Dec 20, 2012 11:39 pm

Ado '-.-

Ado '-.-
Administrator

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo
starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na
malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom...

http://www.quick-d.com

13Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Čet Dec 20, 2012 11:50 pm

*EB*

*EB*
Helper

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon...

14Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Pet Dec 21, 2012 12:23 am

Ado '-.-

Ado '-.-
Administrator

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja...

http://www.quick-d.com

15Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Pet Dec 21, 2012 12:24 am

*EB*

*EB*
Helper

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u....

16Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Dec 29, 2012 5:29 am

GRUMPY

GRUMPY
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali...

17Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Dec 29, 2012 5:32 am

*EB*

*EB*
Helper

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali u zemlji...

18Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Dec 29, 2012 5:49 am

Ado '-.-

Ado '-.-
Administrator

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali u zemlji je bilo samo obično ogledalo koje je bacalo svetlost na površinu. On je...

http://www.quick-d.com

19Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Sub Dec 29, 2012 5:56 am

*EB*

*EB*
Helper

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali u zemlji je bilo samo obično ogledalo koje je bacalo svetlost na površinu. On je izvadio to ogledalo i pogledao se u ogledalu...

20Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Ned Dec 30, 2012 1:16 am

Makili

Makili
Members

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali u zemlji je bilo samo obično ogledalo koje je bacalo svetlost na površinu. On je izvadio to ogledalo i pogledao se u ogledalu i video veoma čudnu..

21Pišemo priču... Empty Re: Pišemo priču... Ned Dec 30, 2012 9:36 am

*EB*

*EB*
Helper

Jednom davno,u jednoj kući,strašnoj kući,u kojoj je živeo starac koga su se svi bojali. Imao je ogromnog pit-bula i puštao ga na malu decu(xD).Ali jednog dana je pas odmakao kontroli i ubio starca.Nitko nije otišao na sprovod jer ga nije ni bilo. Ali jednog dana, posle 20 godina, jedan čovek se pojavio na njegovom grobu. Rekao mu je čudne reče koje glase: "Dragi starče, ja znam da si se zvao Aladin, da si imao svoju čarobnu lampu i da si je zakopao negde u svojoj bašti koja je sada sravnjena sa zemljom..." I onda je otisao do te baste. I počeo da kopa po bašti u potrazi za lampom. Nakon dugog kopanja video je nešto u zemlji. Bio je šokiran, nije znao o čemu se radi. Ali u zemlji je bilo samo obično ogledalo koje je bacalo svetlost na površinu. On je izvadio to ogledalo i pogledao se u ogledalu i video veoma čudnu boju stakla....

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Ostalo » Cafe » Igrice » Pišemo priču...

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu